ایران مدیا فرصت خوبی برای اطلاع رسانی در خصوص آسیب های قاچاق است

رئیس اتحادیه دستگاههای صوتی، تصویری و تلفن همراه از ایران مدیا می گوید
مرداد ۱۸, ۱۳۹۵
مشارکت گسترده انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در نمایشگاه
مرداد ۱۹, ۱۳۹۵

ایران مدیا فرصت خوبی برای اطلاع رسانی در خصوص آسیب های قاچاق است

مصاحبه آقای مهندس عادل خواه
۱- در رابطه با رشته تخصصی جنابعالی که دررابطه با تلفن همراه میباشد نقش این ابزار ودر صنایع صوتی وتصویری وچند رسانه ای چگونه آن راارزیابی میکنید ؟
عادل پور:
گوشی همراه دیگر به صورتی درآمده است که جزءلاینفک زندگی مردم شده است درمورد این تکنولوژی که با این سرعت درحال پیشروی است نقش مهمی را درزندگی مردم ایفا میکند ووجودنمایشگاهها در واقع یه نوع اطلاع رسانی میباشد وبرای مردم که بتوانند با این صنعت و تکنولوژی روز دنیا بیشتر آشنایی پیداکنند.
۲- ظاهرا دراین زمینه قاچاق هم ازیاد پیدا کرده وچه ابزاری رای برای مبارزه به ویژه در عرصه نمایشگاه که جزءرسالتهای اتحادیه است وبه طورقطع در نمایشگاه که عرصه ای برای عرضه محصولات جدید چگونه میتوان جلوی ورود کالای قاچاق را بگیریم ؟
عادل پور:
ما در نمایشگاهها می توانیم درغرفه های که درجهت اطلاع رسانی و آسیبهای که قاچاق به اقتصاد کشوروارد میکند انجام بدهیم واین طرح ریجستری که درحال انجام شدن میباد وبرنامه ریزی شده من فکر میکنم که تا چند وقت دیگر انشاالله این معضل قاچاق حل خواهد شد چون مطلع هستم که خیلی اساسی وریشه دار پیش میرود مانند آن اتفاقی که در سال ۱۳۸۶ پیش افتاد دیگر به امید خدا تکرار نخواهد شد وریجستری جلوی قاچاق راخواهد گرفت .
۳- آیا اتحادیه آمادگی این رادارد که درقالب وردشاب ویا کادرهای آموزشی در حین برگزاری نمایشگاه چه دست اندکاران تلفن همراه و درواقع به مخاطبین این آموزشهای لازم رابدهند ؟
عادل پور:
اگر تقاضایی شود از طرف مسئولین نمایشگاه حتمادر خدمت ایشان خواهیم بود واینجانب به شما قول میدهم که این کار را انجام خواهیم داد
حرف آخر:
تشکر می کنم از این نمایشگاهها وبه قول معروف که نقطه عطفی میبینم برای اطلاع رسانی به مردم واینکه مردم بتوانند آگاهی بیشتری در رابطه با ارتباط با گوشی همراه پیدا کنند وممنون از بابت این برگزاریها.

21 دیدگاه ها

 1. سئو گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.ممنون

 2. متن آهنگ گفت:

  سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 3. جوک گفت:

  خسته نباشید مرسی به خاطر این مطلب زیبا

 4. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به
  این خوبی سپاسگزارم

 5. سیاه قلم گفت:

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

 6. سلام.وبسایتتون فوق العادس.به کارتون ادامه بدین

 7. سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون

 8. سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی
  دارید.ممنون

 9. سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از
  دست اندرکاران وبسایت به
  این خوبی سپاسگزارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *