مشارکت گسترده انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در نمایشگاه

ایران مدیا فرصت خوبی برای اطلاع رسانی در خصوص آسیب های قاچاق است
مرداد ۱۸, ۱۳۹۵
نشست توجیهی و کنفرانس خبری
شهریور ۶, ۱۳۹۵

مشارکت گسترده انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران در نمایشگاه

همانطور که میدانید نمایشگاه های تخصصی به نمایشگاهی گفته میشود که در آن تجهیزات صنفی و حرفه ای ارایه میشود و بیشتر مخاطبان آن متخصصین آن رشته می باشند.
برگزاری چنین نمایشگاهی در دنیا با هدف معرفی آخرین دستاورد های تکنولوژی که درصنف های مختلف می باشد. این نمایشگاه ای نام ک آن را به مخاطبان خود میدهد تا برای انتخاب، مقایسه و تست آن ابزار با حضور کارشناسان برندهای مختلف و رقابت تنگاتنگ بین آنها بستر مناسبی را برای انتخاب مخاطبان خود قرار دهند.
ما در طول چند دهه گذشته بواسطه تحریم ها و عدم تبادلات بانکی مناسب با کشورهای توسعه یافته مشکلات زیادی برای تهیه ابزارهای روز دنیا در زمینه عکاسی و تجهیزات جانبی ونیز سریعترین تکنولوژی های ارسال تصویر داشته که این امر باعث شده که هیچ نماینده رسمی بصورت جدی در ایران وجود نداشته و انرژی و هزینه های متعددی را به ما تحمیل میکند.
به همین منظور از برگزاری چنین نمایشگاهی حمایت میکنیم، با این هدف که تمام تولیدکنندگان مطرح جهان درحوزه های مورد بحث درایران حضور پررنگی داشته باشند .
انشاالله با افتتاح نمایندگی های رسمی و دایمی بودن آنها درایران، گام بلندی برداشته شود تا ما بتوانیم درعرصه عکاسی، خصوصا فتوژورنالیست که دقت و سرعت بیشتری را می طلبد، از آخرین دستاوردهای موجود بهرهمند شویم.
ما باید دست به دست هم دهیم و شرایطی را فراهم کنیم تا قوانین و مقررات دست و پاگیر باعث عدم حضور دایمی و بلندمدت شرکت های بزرگ تولید تکنولوژی نشود.
با تشکر و درود و سپاس
حمید فروتن
رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *